درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید !

ما تلاش می کنیم زمان پخش زنده تلویزیونی فوتبال و دیگر مسابقات ورزشی مختلف را به ورزش دوستان اعلام کنیم . اعتقاد ما این است که ورزش متعالی ترین نوع فعالیت بشر است و دیدن ورزش از لذت بخش ترین کار هاست . عمده ی فعالیت ما در مورد ورزش فوتبال است اما سعی می کنیم ورزش های دیگر را نیز تا آنجایی که امکان دارد پوشش دهیم.

تیم ما از اردیبهشت سال 95 فعالیت خود را آغاز کرده است و تمام تلاش خود را برای پوشش زمان پخش مسابقات ورزشی می کند. تیم کاری ما در ابتدای کار نفراتی کم اما با پشتکار دارد و هدف آن رسیدن به جایی است که بازدید کنندگان ما همواره از ما راضی باشند تلاش ما این است که بتوانیم با دقت تمام بازی های جذاب که برای بازدید کنندگان ما مهم هستند پوشش داده شوند، ولی در عین حال نمی توان تضمین کرد که همه ی اطلاعات ما صحیح باشند. بازی ها و مسابقات ورزشی اغلب سر ساعت مقرر خود پخش می شوند اما با این حال این امکان وجود دارد که این مسابقات با تأخیر پخش شوند یا حتی لغو شوند.

در حال حاضر 6 لیگ برتر اروپایی از ورزش فوتبال شامل :

5 لیگ برتر آسیایی از ورزش فوتبال شامل :

مسابقات مهم اروپا شامل :

مسابقات مهم آسیا شامل :

مسابقات مهم FIFA شامل :

مسابقات مهم ورزش های دیگر شامل :

پوشش داده خواهد شد.

درباره ما

ما تلاش می کنیم زمان پخش زنده تلویزیونی فوتبال و دیگر مسابقات ورزشی مختلف را به ورزش دوستان اعلام کنیم . اعتقاد ما این است که ورزش متعالی ترین نوع فعالیت بشر است و دیدن ورزش از لذت بخش ترین کار هاست. عمده ی فعالیت ما در مورد ورزش فوتبال است اما سعی می کنیم ورزش های دیگر را نیز تا آنجایی که امکان دارد پوشش دهیم.

شبکه های اجتماعی